3 סוגי אירוח שתוכלו לקיים עם גריל גז למרפסת

גריל גז למרפסת הוא אחד המכשירים הכי נמכרים היום בעולם הברביקיו והקולינריה. מדובר כאן על מכשיר שחולל מהפכה של ממש מהרגע שבו הוא נכנס לעולם, מהסיבה הפשוטה שהוא הנגיש את כל עולם הברביקיו לתוך הבתים, והצליח לחסוך מאנשים רבים את הסרבול שכרוך ביציאה מהבית לצורך ארוחות על האש וברביקיו מושקעות. היום אנחנו שמחים לספר לכם על 3 סוגי אירוח שתוכלו לקיים עם גריל גז למרפסת, אז קדימה – הכינו את קרשי החיתוך והשחיזו את הסכינים, אנחנו מתחילים!

גריל גז למרפסת – ארוחת בשרים מפוארת

אין דבר כיף וטעים יותר מאשר להכין ארוחת בשרים מפוארת בעזרת גריל גז למרפסת. ברגע שהגריל יגיע אליכם, ריחות הברביקיו וכמויות הבשר לא יהיו משהו שתוכלו להתעלם ממנו יותר, ותאמינו לנו שלא טעמתם בשרים כל כך טעימים יותר מעולם!

על גריל גז למרפסת תוכלו לצלות סטייקים, קבבים, נקניקיות, שיפודים, חזה עוף, לבבות, כבדים ועוד עשרות סוגים של בשרים, וכל אחד מהם יצא צלוי במידה המושלמת ובארומות נהדרות.

ארוחת ירקות משובחת עם גריל גז למרפסת

לצמחוניים והטבעוניים מביניכם – ארוחת ירקות משובחת בהחלט יכולה להיות מצוינת על גריל גז למרפסת. את הירקות ניתן לצלות במגוון שיטות ועוצמות שונות, כך שתוכלו לקבל כרוב צלוי ונהדר, חציל שרוף לצד טחינה וסלסת עגבניות, בצלים חרוכים וסטייק קישוא שיגרום לכם להתאהב כמו שמעולם לא התאהבתם בעבר.

ארוחת גבינות צלויות – כן, זה אפשרי

גבינות צלויות הן נישה נהדרת לארוחות לצד יינות נהדרים ופירות טריים. גבינות כמו חלומי או פרובולנה, למשל, הן גבינות שמקבלות ארומה מדהימה בצלייה על האש, וכל מה שישאר לכם לעשות זה פשוט להתענג על כל ביס מחדש. תהנו ובתאבון!